O mnie

Jestem superwizorem programów rozwojowych Horse Assisted Education (HAE) i członkiem zarządu międzynarodowego stowarzyszenia European Assiociation of Horse Assisted Education (EAHAE).

Rozwojowi człowieka w organizacji przyglądałam się z punktu widzenia managera, consultanta, trenera wewnętrznego i zewnętrzego, coacha i aktualnie facilitatora programów rozwojowych z końmi. Jestem uznanym ekspertem na świecie i pionierem Horse Assisted Education w Polsce. Od 2005 roku prowadzę programy rozwojowe i szkolenia HorseSense z przywództwa, budowania relacji i zarządzania zmianą . Posiadam jedną z dwóch na świecie akredytacji do licencjonowania kolejnych trenerów pracujących metodą HAE w nurcie HorseDream.

Przeprowadziłam warsztaty metodą Horse Assisted Education m.in. dla: IKEA, DHL Express, Schenker, Bank BPH, Blue Media, Bank Millennium, BZ WBK, Capgemini, CitiBank, Hewlett-Packard, ING Usługi Finansowe,PricewaterhouseCoopers, Procter&Gamble, Teva, TVP 2, Zakłady Farmaceutyczne PLIVA.

Przez 10 lat pracowałam jako manager w działach doradztwa strategicznego firmy PricewaterhouseCoopers w Polsce i w Niemczech.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz